پیش فروش بلیط های نوروزی بعد از تصویب نرخ نهایی توسط سازمان حمل و نقل

دسته بندی: اخبار برچسب , , , , تاریخ نوشته:اسفند ۱۵, ۱۳۹۷

پیش فروش بلیط های نوروزی بعد از تصویب نرخ نهایی توسط سازمان حمل و نقل

به اطلاع تمامی هموطنان و مسافران عزیزی که قصد خرید بلیط اتوبوس و سواری و سفر زمینی به شهرهای داخلی یا خارجی را دارند میرسانیم؛ در حال حاضر پیش فروش بلیط های نوروزی ۹۸ بعلت عدم تصویب تعرفه ی افزایش قیمت بلیط های اتوبوس در سال جدید از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل شروع نشده و شرکت های مسافربری اقدام به فروش بلیط برای سال جدید نکرده اند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر برخی از شرکت های مسافربری، به خاطر رفاه حال مسافرین اقدام به فروش بلیط های نوروزی با تعرفه ی سال ۹۷ کرده و مابه التفاوت قیمت آنها پس از تصویب قیمت اصلی، از مسافرین محترم به هنگام سوار شدن به اتوبوس، دریافت خواهد شد.

شرکت های مسافربری بر چه اساسی قیمت های بلیط اتوبوس را افرایش میدهند؟

همه ساله طی بازه ی خاصی در اسفند ماه، نرخ کلی سرویس های داخلی و خارجی از طرف سازمان حمل و نقل و راهداری با در نظر گرفتن افزایش و یا ثابت ماندن مبلغ تایید و تصویب شده و ابلاغیه ی مورد نظر به تمامی شرکت های مسافربری کل کشور بخشنامه میشود. شرکت های مسافربری نیز تعرفه ی قیمت های سرویس ها را بر طبق درصد اعلام شده افزایش میدهند.

شما هموطنان عزیز میتوانید با مراجعه به سایت ترابری ۷۲۴ ، معتبر ترین مرجع خرید آنلاین بلیط اتوبوس و سواری و دربستی ، برای اطلاع از زمان پیش فروش بلیط نوروزی ۹۸ و خرید بلیط به تمامی شهر های ایران و شهر های کشور های همسایه اقدام نمایید.

اشتراک گذاری این پست